Jak koupit photoobraz


Tyto stránky slouží jako GALERIE, vyberte si photoobraz DLE KATEGORIE, DLE BAREV, nebo se můžete podívat do odkazu PHOTO SÉRIE, volit ze série obrazů a jejich přírodní souhry okamžiku.

Nebo se nechte inspirovat mými fotografiemi zobrazenými v rozličných bytových interiérech v odkazu INSPIRACE.

Podívejte se i na odkaz JAK SE PHOTOOBRAZ VYRÁBÍ, a na KVALITA A ROZLIŠENÍ, obojí Vám napoví, jak kvalitní obraz získáváte. Najdete v odkazu O PHOTOOBRAZU.

Pokud budete chtít udělat někomu opravdovou radost a netrefit vedle, pořiďte DÁRKOVÝ POUKAZ s doplněním částky na nákup obrazu. Není originálnější dárek, který můžete darovat svým přátelům a blízkým.

Odkaz CENÍK je orientační, preferuji užití toho nejkvalitnějšího materiálu výroby fotografie, a podkladové desky. Samozřejmě se dohodneme o výhodnější ceně při koupi více obrazů. Cenu také ovlivní výběr druhu licence fotografie. Licence v ceníku je uvedena jako základní. Limitované edice nebo Exklusiv licence je možností dalšího výběru. Tímto oslovuji k případné spolupráci i bytové architekty a designéry.

Jestli si nejste s něčím jisti, napište mi e-mail, najdete jej v odkazu KONTAKT, můžete mi samozřejmě i zavolat, a pokud zrovna nebudu někde lítat, rád si s Vámi popovídám o fotkách a zážitcích s tím spojených… .
Všechny mé fotografie jsou originály, které vznikly za neopakovatelných podmínek v samotné přírodě, bez úprav photoshopem. Použiváme pouze základní vyvolání v RAWu.

V předposledním odkazu jsou uvedeni naši OBCHODNÍ PARTNEŘI.

 

Vychutnejte si přírodu na Vašem vlastním photoobrazu…

Vladimír Novotný fotograf